ШАРЛИЗ ТЕРОН: Холивуд ти удира шлаканица кога почнуваш да старееш

Шарлиз Терон навредена од понудата за улога во „Wonder Woman“. На оскаровката не ѝ била понудена главната улога во филмот. Наместо тоа, ѝ било понудено да ја глуми мајката на Дијана (Wonder Woman), кралицата Хиполита, додека Дијана ќе ја глуми Гал Гадот, која е скоро една деценија помлада од Шарлиз.

Во шоуто „Watch what happens live“, 43-годишната актерка рекла дека оваа понуда ја смета како навреда.
„Ова е пример како Холивуд ти удира шлаканица кога почнуваш да старееш.“

Терон ја одбила улогата, а во новото продолжение на „Wonder Woman“, Хиполита ќе ја глуми 53-годишната актерка Кони Нилсен.

Слични објави

Ким Кардашијан сака да го плати лекувањето на девојката застрелана на протестите за Џорџ Флојд

Еспресо

Десет моменти во кои Џејсон Момоа ги освои нашите срца (ФОТО)

Igor

Затоа е ГОЛЕМ: На Раде Шербеџија не му е проблем да чека во ред како и сите останати луѓе!

Васко Спасоски

Откриено што работи Меган Маркл во Канада, а еве како се нарекува себеси (ФОТО)

Еспресо

Познатата пејачка остана бремена од ДОНАТОР НА СПЕРМА на 44 години

Igor

Кај неа нема „циле-миле“: Кралицата пред сите гости му УДРИЛА ШЛАКАНИЦА на внукот!

Igor

Остави Коментар

3 − 3 =

Слични објави

Македонија има „Мис карантин“ за 2020 година: Нашата Кристина најубава помеѓу 210 девојки од целиот свет! (ФОТО

Васко Спасоски

Кајли Џенер приреди „луда“ забава за роденденот на Сторми (ФОТО)

Еспресо

Душко Тошиќ ја напушта Јелена Карлеуша: Купил стан и локал за половина милион евра во центарот на Белград!

Васко Спасоски

Анастасија открива зошто НЕМА ДА СНИМИ дует со мајка ѝ Цеца

Igor

Разголена и мокра, а со задникот мами воздишки: Дали би летувале со Станија? (ФОТО)

Ќе се изнасмеете: Погледнете како актерот Андрија Милошевиќ пречекува гости – ги вади од памет! (ВИДЕО)

Васко Спасоски