СЕВЕРИНА И ИГОР ЗАВРШИЛЕ ВО ПОЛИЦИЈА ЗАРАДИ МИЛАН: По сослушувањето побегнале од земјата?!

Откако пред куќата на Милан Поповиќ, поранешниот сопруг на Северина е поставен непознат запалив предмет, наводно таа и Игор Којиќ завршиле во полиција на разговор. Веднаш по тоа, брачниот пар Којиќ ги спакувале куферите и се упатиле во непознат правец.

Имено Милан Поповиќ тврди дека направата пред неговата куќа во Загреб ја поставил мажот на Северина.

-Кoга Милан ја видел направата пред својата капија, веднаш повикал полиција. Бидејќи постои сомневање дека станува збор за експлозивна направа, форензичари излегле на терен и по испитувањето на лице место и земање докази, предметот го однеле на понатамошна анализа, соопшти за медиумите извор близок на истрагата.

Слични објави

Цвекло на највкусен начин, подгответе го вака

Igor

Ќерката на Шабан Шаулиќ: Тој беше добар човек, но тешко се живееше со него!

Васко Спасоски

Лејди Гага одлучи да се самоизолира: Сега се дружам со моите кучиња! (ФОТО)

Еспресо

Водителката Милена Антовска со нова фризура: Погледнете како изгледа сега миленичката на пензионерите! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Поранешната сопруга на кралот на рокенролот полни 75 години: Елвис беше мојата најголема љубов, нема никој да сакам повеќе!

Еспресо

Легендарната актерка го прослави 79 роденден, но ќе се шокирате како изгледа денес!

Васко Спасоски

Остави Коментар

десет + 3 =

Слични објави

„Плејбој“ ги потсети фановите на култната фотографија на Памела Андерсон (ФОТО)

Igor

Адријана Лима во фустан кој е прогласен за најголемо модно промашување во 2019 година! (ФОТО)

Igor

Брак исполнет со панични напади, без интимност и со обид за самоубиство: Мрачните тајни од бракот на Елтон Џон (ФОТО)

Еспресо

Ана Ивановиќ го покажа виткото тело после породувањето: Тенисерката ужива во Мајорка со семејството! (ФОТО)

Еспресо

Том Хенкс со фотографија и моќна порака се јави од карантин: Да се грижиме за себеси и за другите! (ФОТО)

Еспресо

Скопјанецот Андреј ќе патува за Перу да ја претставува нашата земја на избор за убавина! (ФОТО)

Васко Спасоски
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian