Сестрите Грубовиќ на едно место – тие се како виното, колку постари, толку поубави (ФОТО)

Сестрите Грубовиќ, Натали, Марија и Радица пред неколку ден биле главните ѕвезди на отварање на едно познато казино во центарот на Скопје.

Овие три прекрасни дами, особено на чело со Наталија се како виното, колку постари, толку поубави…

Сестрите Грубовиќ на свеченото отварање на казиното биле едни од најзабелижливите, а тие ја искористиле можноста и се фотографиле со рок-ѕвездата од „Бјело Дугме“, Ален Исламовиќ.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Bjelo dugme #thebestband #bjelodugme #skopje @music.alen.islamovic

A post shared by Radica Grubovic Rastvorceva (@radica_grubovic_rastvorceva) on

Слични објави

Шерон Стоун на насловната на „Harper’s Bazaar“: Доказ дека годините се само бројка (ФОТО)

Igor

Оваа ноќ приредете ѝ НЕЗАБОРАВЕН ОРГАЗАМ на вашата партнерка со помош на нејзините гради

Igor

Несекојдневно пријателство: На овој човек хиената му е најдобар пријател (ВИДЕО)

Еспресо

Ова се ЧЕВЛИТЕ кои наскоро ќе ги преплават градските улици, но сите не се воодушевени со овој тренд (ФОТО)

Igor

Цеца одговорила на прозивките дека му ги мести мечевите на Вељко

Слободен Печат

„Ти не носиш долна облека?“ Водителката сакаше да ја збуни гостинката со прашањето, но не успеа

Еспресо

Остави Коментар

единаесет − оне =

Слични објави

„Медена земја“ во „Еден на Еден“: Жителите на Бекирлија нè маваа со камења, не ни даваа да пиеме од нивната чешма! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ким Кардашијан во панталони кои жените со облини не би се осудиле да ги облечат! (ФОТО)

Васко Спасоски

УБАВАТА КУМАНОВКА повторно ГОРИ (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Почина познатиот актер: Неговото срце запрело на ОТВОРЕН ПАТ

Igor

Уловен во прељуба: Реакцијата на овој маж кога ќе сфати дека го снимаат е бесценета (ВИДЕО)

Еспресо

Се разведе и почна да се слика провокативно: Пејачката Славица Чуктераш позира во долна облека (ФОТО)

Васко Спасоски