Се роди Марко! Лазаров доби уште еден син!

Македонскиот ракометар Филип Лазаров доби втор син. Марко се родил на Велигден, објави Филип на Фејсбук.

„Фала ти Господе што на овој ден, на најголемиот христијански празник Велигден го збогати нашето семејство со уште еден член. Силен на тато, убав на мама и бато. Добро ни дојде Марко, напиша Филип Лазаров.

Слични објави

Златното бикини ПУКА под облините на младата манекенка: Сите гледале во минијатурната ТАНГА (ФОТО)

Igor

Подарок од половина милион евра: Марија Шерифовиќ ја чести мајка си!

Васко Спасоски

Поранешниот холивудски пар по 10 години се сретна на црвениот тепих, а искрите беа насекаде! (ВИДЕО)

Еспресо

Го замени Бредли Купер за него: Ирина ужива во друштвото на овој маж! (ФОТО)

Igor

Шарлиз Терон го нападна Стивен Сегал: Ти дебел и смешен и не си никаков борец!

Еспресо

Не остави да си замислувате како изгледа туку покажа се! Наоми Кембел во провокативна проѕирна комбинација (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

два × 1 =

Слични објави

Како од мајка роден: Згодниот актер од серијата „Руби“ позираше гол и го запали интернетот! (ФОТО)

Еспресо

Шерон Стоун барала момче онлајн, а апликацијата ја блокирала

Слободен печат

Синди Крафорд ја чуваше ќерката од лоши момци, а сега таа е во врска со еден од „најлошите“ (ФОТО)

Igor

Кети Пери се соблече во новиот спот и покажа како навистина изгледа женското тело за време на бременоста! (ВИДЕО)

Еспресо

Џеј пееше на првиот роденден на синот на пејачката Аделина и адвокатот Сержоја (ВИДEO)

Igor

Семејството Кардашијан повторно се враќа на малите екрани – Еве за што станува збор!

Еспресо