Се РАЗВЕДОА бившиот малезиски крал и руската убавица поради нејзиниот СЕКС ВО БАЗЕНОТ (ВИДЕО)

Бившиот крал на Малезија се развел од својата сопруга, руската мисица, само неколку недели по раѓањето на нивниот син, пренесуваат светските медиуми.

Изненадувачката венчавка меѓу султанот Мухамед од Келантан (50) и поранешната мис на Москва Риана Оксана Воеводина (27) ги остави вчудоневидени жителите на Малезија.

Instagram

Парот се венчал на 7 јуни минатата година на муслиманска церемонија која била тајна. Нивната врска излегла на виделина кога одржале раскошна венчавка во московската концертна сала.

Меѓутоа, сега потврдата за разводот укажува на тоа дека поранешниот крал, по објавувањето на снимката од сексот на неговата сопруга во базен во телевизиска емисија, конечно ја прекинал врската.

Разводот е регистриран на 1 јули.

https://www.instagram.com/p/Bw120MzFW_9/

https://www.instagram.com/p/Bw1SKDglocw/

Слични објави

Турскиот пејач призна дека е во врска со сопругата на Аца Лукас: Не ме интересира нејзиното минато! (ФОТО)

Васко Спасоски

Тито обожаваше вицеви, посебно оние „забранетите“, а овој за Русите му беше омилен!

Еспресо

Манекенката Бела Хадид во долна облека ги сруши социјалните мрежи! (ФОТО)

Васко Спасоски

Шокантно признание: Колин Фарел признал дека бил во љубовна романса со починатата Елизабет Тејлор (ФОТО)

Igor

„Црна кутија“ конечно е тука: Милиграм има нова, „заразна“ балада!

Васко Спасоски

Кралицата Елизабета во карантин има ново хоби, а откри и што најмногу и недостига!

Еспресо

Остави Коментар

четири × 1 =

Слични објави

Катастрофална грешка на фотографијата на Ким која нејзините деца нема да ја заборават! (ФОТО)

Igor

Карлеуша на настап ги покажа најинтимните делови од телото (ФОТО)

Еспресо

Дуа Липа со момчето „избега“ на Карибите, погледнете како си поминуваат! (ФОТО)

Никогаш не треба да бидат заедно – Најлошите љубовни парови во хороскопот

Igor

Заљубена до уши: Елена Ристеска објави слики со новото момче во Мајами!

Еспресо

Славниот пар размени емотивни пораки по повод 3-годишнината од бракот (ФОТО)

Igor