Се породи славната русокоса и му даде необично име на својот син 

Се породи славната русокоса и му даде необично име на својот син

Познатата презентерка, старлета и поранешна стриптизета, Амбер Роуз роди второ дете, прво од заедницата со своето момче Александар Едвардс.

Веста за раѓањето ја објави гордиот татко, кој позираше со својот син во раце.

– Светот е наш. Ти благодарам Амбер што толку многу сакаш и ти благодарам што го изложи своето тело да го донесеш на свет мојот син. Никогаш не би можел да бидам силен како тебе. Ти си вистинска рок-sвезда – напиша гордиот татко на својот Инстаграм профил.

Амбер и Александар му го дадоа на својот син името Слеш Електрик Александар Едвардс.

Амбер е веќе мајка на шестгодишниот син Себастијан, кого го доби со својот поранешен сопруг, раперот Виз Калиф.

Слични објави

СЕКС ВО ВОДА: Зошто звучи како добра, а е крајно лоша идеја?

Igor

Тој е личниот фризер на дамите од семејството Заеви: Со Зорица Заева се држиме до тоа што најдобро ѝ стои! (ФОТО)

Igor

Цеца одговорила на прозивките дека му ги мести мечевите на Вељко

Слободен Печат

ТИЈАНА откри со кого ТАМАРА ќе снима дует

Igor

ТИЕ СЕ НИВНАТА НАЈГОЛЕМА ПОДДРШКА: Успешни, остварени, богати, а овој совет од родителите добро го запомниле (ФОТО)

Igor

Од три врски доби три деца: Актерката Кејт Хадсон се надева дека ќе има уште прилики да раѓа деца! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

единаесет + дванаесет =

Слични објави

Три хороскопски знаци кои знаат да го скршат мразот во љубовниот однос

Igor

Лежерно, но интересно издание на Меланија Трамп: Првата дама во чевли кои секој може да си ги дозволи

Igor

Владата на Нов Зеланд со интересна кампања: Како би реагирале доколку ѕвездите на филмовите за возрасни ви се појават на врата наутро? (ВИДЕО)

Еспресо

АДЕЛИНА ТАХИРИ објави ФОТОГРАФИЈА со која ќе ве остави без здив (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Погледнете која македонска пејачка си ја бојадиса косата како Зорица Брунцлик (ФОТО)

Васко Спасоски

Ново признание за филмот на Милчо Манчевски: „Врба“ освои престижна награда во Португалија!

Еспресо