Пуштен новиот сингл на Антониа Гиговска

Антониа Гиговска со учеството во едно од музичките натпреварувања со фантастичниот и моќен вокал веднаш го сврте вниманието на себе.

Антониа храбро зачекори на домашната музичка сцена и со издавачката куќа „Меџик рекордс“ ни го претставува својот прв сингл „Mogli smo u dvoje“, за кој сними и спот.

Слични објави

ФОТО: Пејачката Стојне Николова со деколте до папок!

Васко Спасоски

Секогаш се шокирам кога ќе ја изберат Вики: Јелена Карлеуша и Вики Миљковиќ се скараа за нашиот Мите Стоилков (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Таа е најфаталната жена на Холивуд: Заведува и мажи и жени, никој не може да ѝ одолее (ВИДЕО)

Igor

ФОТО: Мишел Обама има стомачни во шестата деценија: Еве како вежба поранешната прва дама на Америка!

Васко Спасоски

ВИДЕО: И Игор Џамбазов се прости од големиот Марадона: Му ја испеа неговата „La Vida Tombola“

Васко Спасоски

Мајли Сајрус доаѓа во Косово (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

дваесет − два =

Слични објави

Направете сами ЧАЈ ЗА СЛАБЕЕЊЕ

Igor

Кијану Ривс стана ново заштитно лице на Ив Сан Лоран

Igor

Авторката на најпродаваната книга за принцезата Дијана не го поштеди принцот Хари – „Принцот Хари е помалку интелигентен од Меган и оди таму каде што таа ќе му каже“

Еспресо

Замешаа двете со задниците и сè застана: Погледнете како тверкаат Џеј Ло и Шакира (ВИДЕО)

Еспресо

Само Џенифер Лопез до 50 години во тесен кожен фустан изгледа како БОЖИЦА (ФОТО)

Igor

Погледнете во луксузната куќа на Мајкл Даглас и Кетрин Зита Џонс вредна 4,5 милиони долари (ВИДЕО)

Igor