7.8 C
Скопје
6 декември, 2021

ПОВРАЌАЛ ПО ОРГАЗАМ: Актерот Вил Смит повторно со шокантна изјава

Вил Смит се справувал со скршеното срце на необичен начин. Актерот во своите нови мемоари „Вил“ откри дека откако поранешна девојка Мелани го изневерила тргнал на сексуален поход, пренесува „BuzzFeed“.

„Очајно ми требаше олеснување, но бидејќи нема апчиња за скршено срце, прибегнав кон хомеопатски лекови како купување и неконтролиран сексуален однос“, пишува Вил.

„До овој момент од мојот живот, имав секс само со една жена освен Мелани, но во следните неколку месеци станав целосна гето хиена“.

„МАЈКА МИ ПЛУКАШЕ КРВ“: Вил Смит размислувал да го убие својот татко како одмазда за насилството

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Page Six (@pagesix)

Очигледно, тоа не се согласувало со неговото внатрешно битие, па Смит развил „психосоматска реакција“ на ејакулација.

„Имав секс со толку многу жени, и тоа беше толку уставно непријатно до сржта на моето битие, што развив психосоматска реакција на оргазам“, пишува тој.

„Буквално ми се повраќаше, а понекогаш дури и повраќав“.

И покрај негативните реакции на сексот, Смит продолжил да спие со жени со надеж дека тие ќе го излечат неговото скршено срце.

„Меѓутоа, во секој случај, се надевав на Бога дека овој прекрасен странец ќе биде „оној“ што ќе ме сака, кој ќе направи оваа болка да исчезне“, објаснува тој.

НЕ ВЕРУВА ВО МОНОГАМИЈА И САКА ДА ИМА СВОЈ ХАРЕМ: Вил Смит со шокантни изјави

Слични објави

(ФОТО) ЛОКУМЧЕ: Моника Белучи блеска од насловната страница на „Sunday Times Style“

Еспресо

ПИЈАН ЧОВЕК МУ ИЗВАДИЛ ПИШТОЛ НА ХАРИС ЏИНОВИЌ: Инцидент кој го обележал животот на пејачот

Еспресо

НАЈГОЛЕМИТЕ ЛАЖГОВЦИ ВО ХОРОСКОПОТ: Бели лаги или сериозен проблем со кажување на вистината?

М.Р.

(РЕЦЕПТ) ОМИЛЕНОТО ЈАДЕЊЕ НА ВОЛТ ДИЗНИ: Семеен рецепт за чили кој потекнува од 1958 година

Еспресо

(ФОТО) ТРЕТО ПА МАШКО: Актерот Кирил Трајковски – Максим по третпат стана татко

М.Р.

(РЕЦЕПТ) ГОТВИМЕ СО ТЕА: Магичен солен ролат во форма на елка

И. Т.
Се вчитува....