ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ фотографиите на Џулијан Хоуг за “Women’s Health”: Танцот е мојата супермоќ

Познатата пејачка и глумица Џулијан Хоуг во интервјуто за магазинот “Women’s Health” порачала дека сака да ги инспирира луѓето да го применат новиот метод на вежбање кој таа го осмислила, но се чини дека јавноста повеќе ја одушевија нејзините нови фотографии на кои таа е сосема гола.

The gallery was not found!

„Креираме инклузивно окружување во кој е секој прифатен. Тоа е светот во кој сакам да живеам“, ја најавила Хоуг својата нова програма.

Вели дека ни сама до неодамна не била свесна што ѝ пружил танцот во животот.

„Танцот е мојата супермоќ и мојот цел живот, а не го знаев тоа“, вели Џулиен која секојдневно среќава луѓе кои ѝ зборуваат дека сакаат да играат како неа.

Слични објави

Лидија Вукиќевиќ топлес го запали интернетот: Актерката покажа како ужива во Македонија! (ФОТО)

Igor

ДОЗНАЈТЕ КОЈ ПРАТЕНИК објави нова песна (ВИДЕО+ФОТО)

Igor

Видео хороскоп 16 јули 2019, вторник

Igor

Телото на божица го стегна во црвено: Огнено издание на Џеј Ло кое ќе ве излуди! (ФОТО)

Igor

Снаата на Сали Бериша се појави во секси издание со црвено бикини (ФОТО)

Igor

АСТРОЛОЗИТЕ ТВРДАТ: Овие 6 знаци најмногу размислуваат и „кршат“ глава за сè

Igor

Остави Коментар

пет × оне =

Слични објави

Летале банкноти од 500 евра: АНАСТАСИЈА ја запеа „Кукавица“ на роденденот на најбогатиот СРПСКИ БИЗНИСМЕН со нафта (ВИДЕО)

Igor

Најпопуларни модни додатоци за пролет 2019

Igor

Сања Кужет со фотографија во бикини го запали Инстаграм (ФОТО)

Igor

Одморот на Карлеуша од Анталија продолжува во Кина (ФОТО)

Igor

Леонардо Дикапиро донираше 15 милиони долари за спас на ретките видови животни

Слободен печат

Познатиот водител ХИВ-позитивен: Мислел дека има грип, а кога отишол во болница му се урнал светот

Igor