Пејачката не е скржава: Северина блесна во фустан од 3.000 долари (ФОТО)

Минатиот викенд во Ровињ беше место на кое се собраа бројни познати фаци, а тука била и популарната Северина, која се појавила во друштво на својот сопруг – Игор Којиќ.

Тоа било забава која ја организирала нејзината пријателка Ива Радиќ. Атрактивната Севе се појавила во прекрасен црвен сатенски фустан украсен со шармантни точки.

Станува збор за креација ја потпишува Александар Ваутиер, а моментално може да се набави по цена од скоро 3.000 долари (2.954 долари).

 

View this post on Instagram

 

My people #magictour #zahvalnazasve #bajkazacijeluobitelj #severina #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Инаку во истиот фустан веќе се видени две славни манекенки, Русинката Наталиа Водианова, како и сопругата на Џастин Бибер, Хали Балдвин.

Слични објави

Преубава и смртоносна: Од израелската КРАЛИЦА НА ОРУЖЈЕТО застанува здивот

Igor

САКАЛА ДА МУ РОДИ ПЕТ ДЕЦА: За него велат дека е најголемата љубов на Карлеуша

Igor

Видео хороскоп 19 јули 2019, петок

Igor

Не е реална колку е згодна: Погледнете ја жената на српскиот фудбалер Филип Ѓорѓевиќ! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Новата љубов на Деми Ловато! (ФОТО)

Igor

Тетовчанецот по Морган Фриман, сега во ист филм со Роберт де Ниро (ФOTO)

Igor

Остави Коментар

три × четири =

Слични објави

НАЈВКУСНА ЗИМНИЦА: Македонски пинџур во тегла (РЕЦЕПТ)

Igor

Скриена плажа: Оние кои ќе ја пронајдат, го откриле „рајот” (ФОТО)

Еспресо

Како изгледа убавата Шарлиз Терон без шминка и гламурозни фустани? (ФОТО)

Еспресо

Џеј Ло доби конкуренција! Нејзина колешка го облече познатиот зелен фустан! (ФОТО)

Igor

„Бог е жена“: Џеј Ло ги воодушеви пријателите со фотографија од теретана, без шминка и со разбушавена коса

Еспресо

МАКЕДОНЦИТЕ ја поддржуваат Тамара, но очекуваат и да ЗАРАБОТАТ!

Igor