ПАДНА НА СЦЕНА: Кристина Агилера се сопна, па продолжи како ништо да не било (ВИДЕО)

Кристина Агилера на настап во Русија се лизнала по скалите на сцената и паднала.

Но, во манир на вистински професионалец, по само неколку секунди станала и продолжила со настапот.

Публиката тоа го снимила, а снимката брзо се шири по социјалните мрежи.

За среќа, пејачката не била повредена.

Слични објави

ГУСТА БРАДА, ШТИКЛИ И ФУСТАН: Вака се појави познатиот водител на црвен тепих (ФОТО)

Igor

Хипнотизиран: Саша Поповиќ се загледа во задникот на Јелена Карлеуша како да не видел!(ФОТО)

Igor

Врескале на цел глас и кршеле чаши: Луна Џогани и Марко Миљковиќ се расправале среде дискотека (ФОТО)

Igor

Еве што МОЖЕТЕ и ТРЕБА да научите од секој хороскопски знак!

Igor

Поранешната сопруга на легендарниот боксер е пронајдена мртва!

Еспресо

Со црево на плажа: АЊА ВЕТЕРОВА ја испира негативната енергија (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

1 + 1 =

Слични објави

Муза на Хичкок и принцеза на Монако: Модната икона Грејс Кели која се откажа од актерството во врвот на кариерата! (ФОТО)

Слободен Печат

Рецепт на денот: Овошен мус со чоколадо

Igor

Три работи кои ќе се променат во врската по неверството

Igor

Какви здолништа се „маст хев“ за оваа есен (ФОТО)

Igor

Лозано објави нов летен хит на еден ден пред неговиот голем концерт во Охрид (ВИДЕО)

Igor

Анастасија Ражнатовиќ има љубовни проблеми?

Igor