Оваа албанска пејачка има 52 години, но нејзиното тело е како на тинејџерка (ФОТО)

Има 52 години, но албанската пејачка сè уште ги предизвикува младите девојки со нејзиното тело на плажа.

Мањола Налбани е една од албанските пејачки која буквално му се спротивставува на времето.

Покрај прекрасната музика што ја изведува, Мањола секогаш се истакнува со нејзината совршена линија, пренесува Експрес. Таа вчера наполни 52 години.

View this post on Instagram

🌞

A post shared by Manjola Nallbani (@manjolanallbani) on

Слични објави

Кралицата Елизабета држи дури шест Гинисови рекорди

Еспресо

Српскиот глумец Власта Велисављевиќ вози и на 94 години!

Еспресо

Била 5 месеци во кома по породувањето: Северина со трогателни зборови го расплака регионот

Igor

Аријана Гранде конечно ќе настапи на Греми наградите! (ФОТО)

Слободен Печат

Залез на сонцето и нејзиниот најдраг – Снаата на Лепа Брена за првпат го покажа синчето! (ФОТО)

Еспресо

Кети Пери се онесвести на сред емисија! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

десет + 16 =

Слични објави

Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам се вери со прекрасната актерка Никола Пелц! (ФОТО)

Еспресо

Лежерен аутфит и бакнежи во јавност: МЕГАН МАРКЛ повторно ги КРШИ ПРАВИЛАТА (ФОТО)

Igor

ДРАМАТА ПРОДОЛЖУВА: Јелена Карлеуша итно заминала кај психијатар…

Igor

Дека се плашам, се плашам: Жељко Јоксимовиќ испрати јасна порака за коронавирусот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Витаминскиот сок од рибизла е се што ви е потребно на оваа жештина (РЕЦЕПТ)

Igor

ЖЕШКА фотосесија: СПЕЈКО се надмина себеси, жените во транс!

Igor