34.8 C
Скопје
14:57 - 24 јуни, 2024

Ова е новата девојка на Лиам Хемсфорт

Мајли Сајрус не е единствената која продолжи понатаму по разводот. Сега и Лиам Хемсфорт се пофали со нова девојка.

Тој е во врска со глумицата Медисон Браун, а фотографите ги насликале додека се шетале низ Њујорк како разменуваат нежности.

После разводот глумецот не се појавуваше во јавност, но во август ги откри деталите од разводот.

„Мајли и јас сме од неодамна разделени и и посакувам многу здравје и среќа. Ова е наша приватна работа и не сакам да давам изјави за медиумите. Сè што читате е лага. Мир и љубов“, напишал глумецот на својот инстаграм-профил.

Instagram

Слични објави

Ива Илинчиќ сведочи против Мика Алексиќ: Српската актерка доби голема поддршка пред судот во Белград

Еспресо

(Видео) Рада Манојловиќ се мачи да го собере бакшишот: Пејачката ги редеше парите на чинија

Еспресо

(Видео+фото) Болната Селин Дион дојде на концертот на хрватскиот музичар Стјепан Хаусер, а тој ѝ посвети специјална песна

Еспресо

Бен Афлек за првпат проговори за кризата со Џенифер Лопез: „Особено ги погодува моите деца…“

еспресо

Депресивна изјава на Јелена Карлеуша: „Можеби еден ден само нема да се појавам…“

еспресо

(Фото) Џенифер Лопез на одмор во Италија, но без Бен Афлек: Згодна и не е сама!

еспресо
Се вчитува....