Ова е нереално! Џеј Ло има двојничка која се вика Наталија (ФОТО)

Руската студентка Наталија Мирскик на некои фотографии „ненормално“ наликува на славната Џенифер Лопез, а како што таа вели и се случува на улица да ја сопрат мислејќи дека е пејачката.

Наталија која е скоро 30 години помлада од Џеј Ло се труди да ја следи во чекор и со фризурата, шминката, позите за селфи-фотки, па и со оној провокативен изглед.

 

View this post on Instagram

 

Увидела сегодня @yana_panfilovskaya, и ностальгия прямо нахлынула

A post shared by N A T A L I M I R S K I H (@m.n.eee18) on

Но, да бидеме искрени, навистина е тешко да бидеш некој што наликува на познатата секс-бомба.

Поради тоа нема да претеруваме во споредбите, туку ќе ви оставиме на вас да процените колку оваа убава русинка личи на една од најубавите жени во светот.

 

View this post on Instagram

 

@yana_panfilovskaya Делает взрыв

A post shared by N A T A L I M I R S K I H (@m.n.eee18) on

Слични објави

ТРАНСФОРМАЦИЈА: Маја Оџаклиевска повеќе НЕ ИЗГЛЕДА КАКО ПРЕТХОДНО, коментарите не престануваат (ФОТО)

Igor

Ова е старата Дара Бубамара! Пејачката покажа скроз голи гради (ФОТО) (+18)

Igor

Анџелина Џоли и Ел Фанинг како ВИСТИНСКИ ПРИНЦЕЗИ во фустани од бајките (ФОТО)

Igor

Меган не сакала да го напуштат кралското семејство, тоа било масло на Хари

Еспресо

Омилен и во Македонија: Српскиот јутјубер Бака Прасе се пофали дека купил уште едно Порше – интернетот изгоре!

Васко Спасоски

Позната адвокатка ги „запали“ социјалните мрежи (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

5 + 19 =

Слични објави

Се огласи полубратот на Меган Маркл: Последната желба на татко ни е да го види својот внук Арчи!

Еспресо

Беше една од најпосакуваните актерки во Холивуд, а по турбулентниот брак со Стивен Сегал стана непрепознатлива! (ФОТО)

Еспресо

Две маски од само 3 состојки: Подочниците исчезнуваат за една недела

Igor

Филмови од кои ќе се исплачете (ВИДЕО)

Еспресо

Зошто имате подочници и кога не сте уморни?

Igor

ЕГО ДО ВРВ: Доблестите на овие 3 хороскопски знаци лесно стануваат нивни маани

Igor