Ова е фотографијата за која Селена Гомез доби неверојатни 8 милиони лајкови (ФОТО)

Ненашминкана како лежи завиткана во ќебе, Селена Гомез направила селфи што го сподели со 157 милиони свои следбеници.

Убавата 27-годишна пејачка ги изненади своите обожаватели со последната објава на својот службен инстаграм-профил, кога одлучи да им открие како навистина изгледа без трошка шминка, а нејзините обожаватели тоа го дочекаа со одобрување.

Пејачката која последниве години води борба со различни проблеми – од автоимуни болести, преку трансплантација на бубрег, па сè до психичките проблеми поради кои беше и хоспитализирана, покрај фотографијата напиша:

„Ова сум јас, секогаш.“

За кратко врееме фотографоијата доби 8 милиони лајкови и стана втора по ред најлајкувана фотографија на нејзиниот профил.

View this post on Instagram

Me, all the time

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Слични објави

Проклетство, болест, несреќа: Пет култни филмови кои можеле да не бидат снимени! (ВИДЕО)

Еспресо

Хит на Инстаграм: Боја на коса која ќе ја обожуваме оваа пролет (ФОТО)

Igor

Шокантни детали: Како Брижит го „украла“ Макрон од својата ќерка

Igor

Овие филмови се снимени по вистински приказни, а ќе ги гледаме во текот на 2020 година! (ВИДЕО)

Еспресо

Пејачката Адријана Кеш се „соблече“ на Инстаграм (ФОТО)

Igor

Меган Маркл прозборе за бруталното убиство на Џорџ Флојд: Сфатив дека единствено погрешно е ако не кажам ништо (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

2 × три =

Слични објави

Ќерката на Анџелина Џоли го прослави роденденот во СОБА ЗА БЕГСТВО

Igor

Пилинг за тело од состојки кои сите ги имаме дома

Igor

Идрис Елба обвинет од јавноста дека лаже за неговото заразување со коронавирусот!

Еспресо

Селма Хајек го сретнала својот принц кога најмалку очекувала

Еспресо

Овековечени отпечатоците од дланките и нозете на Кијану Ривс (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Саудискиот принц сака да го купи Манчестер јунајтед, а во меѓувреме флертува со Линдзи Лохан

Igor