34.8 C
Скопје
20:05 - 15 јули, 2024

Новиот модел на тексас шорц ги запрепасти жените ширум светот (ФОТО)

Во продажба е шорц кој потсетува на тексас гаќички и чини 260 фунти.
Шорцот го креирал Y/Project, а жените се збунети поради начинот на кој би требало да се носи ова парче од гардеробата.

Слични објави

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо
Се вчитува....