21.8 C
Скопје
01:09 - 16 јули, 2024

Ноне го покажа новото момче (ФОТО)

Откако ја раскина врската со црномурестиот Рајан, поранешната пејачка Ноне Неделковска има нов дечко. Таа преку социјалните мрежи потврди дека е во врска со Србинот Урош Терзија.

Ноне и Урош заедно работат на брод, па некогашната пејачка и нејзиното ново момче постојано споделуваат слики од патувањата по светот.

Пред Урош, Ноне беше во долга врска со Рајан, нејзин колега од бродот на којшто работеше.

Слични објави

(Фото) Ќерката на Здравко Чолиќ провоцира: Уна се фотографираше топлес, задникот во преден план

Еспресо

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо
Се вчитува....