Нивес покажа како ги разладува своите облини во базен средe ноември! (ВИДЕО)

Нивес Целзиус со своите пријатели на Инстаграм, сподели видео кое настанало на снимањето на спотот за нејзината песна „Odjebando“ и покажа како се снимале „жешките“ сцени во спотот.

Во видеото гледаме како Нивес пее „брцкајќи“ се во детски базен на пумпање, а посебно внимание заработија нејзините „мајстори на бранови“ кои се грижеа водата околу нејзе да има бранови.

Odjebando ми е можеби и најдраго направено видео и покрај тоа што снимањето не делуваше ветувачки. Среќа, мојот креативен гениј Радушин, во состојба беше од ова да направи тоа што го гледата во моите спотови… Што велите за мајсторите на брановите? А тука и сфатив дека сум прилично добра глумица. Прстите и устата ми беа сини од ладната вода, но јас баш уживам“, напиша пејачката.

Покрај вообичаените комплименти за нејзиниот изглед, фановите и ги коментираа и мајсторите.

„Мајсторите на бранови се најјаќи!“, искоментира најпопуларната хрватска навивачка Ивана Кнол.

„Кога човек страсно прави бранови“, „Најжестоки ми се овие бранови“, „Овие двајца што ги прават брановите не ни гледаат во тебе! Зошто?“, „Каде е мајсторот за затоплување на водата?“, беа само дел од коментарите.

Слични објави

Ситница, но многу важна – Што сака секоја жена после сексот?

Igor

Бруклин Бекам ја запросил Никол со дијамантски прстен вреден вртоглави 200.000 долари (ФОТО)

Еспресо

Фотографијата од 1998 година која предвидува како ќе изгледа Дејвид Бекам во 2020 не можеше да биде полоша, ниту попогрешна (ФОТО)

Igor

Мајли Сајрус е бремена: Го направи тоа за инает на поранешниот сопруг!

Еспресо

Сопругата на славниот Бали-бег е во тешка психичка состојба!

Еспресо

Овие сестри заработуваат милиони продавајќи селотејп за подигнување на градите

Igor

Остави Коментар

три × три =

Слични објави

Анастасија Ражнатовиќ ги „распамети“ фановите со фотката на Инстаграм

Слободен печат

Принова кај БИНГО девојката: НАТАЛИ по вторпат ќе стане мајка (ФОТО)

Igor

Ова е новото одело на Бетмен! (ФОТО)

Еспресо

Од што се плаши Северина: Ја ангажирале и бајачката на Кеба за спас

Igor

Кој би рекол дека ЦРНАТА ПАНТЕРКА е на само чекор од 6-та деценија: НАОМИ КЕМБЕЛ денес го слави 49-от роденден! (ФОТО)

Igor

Ретко кој го може ова: Колегите ќе му подзавидат на Саша Ковачевиќ поради ваквиот успех! (ФОТО)

Васко Спасоски