Наследничката на империјата Ламборџини го посрамоти семејството (ФОТО)

Младата Елетра Ламборџини во Италија е позната како пејачка, танчерка и учесничка во шоу програми.

Сепак, попозната е како внука на Феручи Ламборџини, основачот на компанијата Ламборџини.

Иако може да си дозволи бројни креации со кои на црвениот тепих би оставила добар впечаток, младата наследничка на Венеција филм фестивал се појави во креација поради која се соочи со бројни критики од модните експерти.

<p>Njena haljina, koja više liči na plastičnu kesu, po komentarima mnogih uopšte ne pristaje njenoj građi, a takođe se i veoma loše slika.</p>
Profimedia

Нејзиниот фустан, кој повеќе личи на пластична ќеса, според коментарите воопшто не соодветствува на нејзината градба, а многумина ја искритикуваа и дека лошо позира.

<p>Njena haljina, koja više liči na plastičnu kesu, po komentarima mnogih uopšte ne pristaje njenoj građi, a takođe se i veoma loše slika.</p>

ProfimediaИ шминката на младата Елетра привлече внимание, па многумина коментираа дека изгледа евтино, неуредно и претерано.

<p>Njena haljina, koja više liči na plastičnu kesu, po komentarima mnogih uopšte ne pristaje njenoj građi, a takođe se i veoma loše slika.</p>

Profimedia

Слични објави

Знаци кои се склони кон разубавување на токсичните врски

Igor

Две маски од само 3 состојки: Подочниците исчезнуваат за една недела

Igor

ВИСТИНАТА ЗА ТОМ ХЕНКС: Поради жена станал православен, а со ОВАА болест се бори цел живот

Igor

Дарко Лазиќ повторно на мака: Не ги слуша лекарите, па трпи големи болки

Igor

Доста време посветив, не беше едноставно: Пејачката Гиговска положи возачки испит! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

ДАМА СО СТИЛ: Ова се модните додатоци кои секогаш ви се потребни

Igor

Остави Коментар

Шестнаесет − седум =

Слични објави

Дали смеете да го користите млекото за сончање кое ви останало од лани?

Igor

Сем Смит се похрабар: Не се откажува од шминка, штикли и обетки! (ФОТО)

Igor

Британското кралско семејство полудува по оваа торта: Чоколадна фантазија која не се пече!

Igor

Џеј Ло долго време не прошетала со волку длабоко деколте! Се спушта до папокот, а еден детал ги збуни сите! (ФОТО)

Еспресо

Познатиот водител ХИВ-позитивен: Мислел дека има грип, а кога отишол во болница му се урнал светот

Igor

Ана Ивановиќ го покажа виткото тело после породувањето: Тенисерката ужива во Мајорка со семејството! (ФОТО)

Еспресо