Лепа Брена во опуштено расположение: Виното е „виновникот“?

Лепа Брена престојува кај сестра ѝ во Канада и ужива во посета на винариите заедно со своите најблиски. На Инстаграм споделила и неколку фотографии, а на некои од нив може да се забележи дека Брена убаво си поминува во опуштена атмосфера.

Изгледа за ваквото расположение на Брена е „виновно“ виното, бидејќи во описот на овој пост и самата пејачка го потврдува тоа.

„Добро вино, напишала Брена.

Слични објави

Лисната пита со тиквички и сирење: Едноставно феноменална! (РЕЦЕПТ)

Igor

Тело од половина милион долари: Жената Барби објави голи фотки (ФОТО)

Igor

Трамп со потсмев за оскаровецот „Паразит”: Имаме доволно проблеми со Јужна Кореја, a тие им даваат награда за најдобар филм (ВИДЕО)

Еспресо

Ќе ви се насолзат очите: Другарите на Гру го испратија на посебен начин, без непотребни луѓе, без никакви зборови (ВИДЕО)

Igor

Клои Кардашијан сака да има уште едно дете со поранешното момче кое ја изневери! (ВИДЕО)

Еспресо

Бикот го очекуваат нови деловни можности, а Вагите некој денар плус на сметката

Igor

Остави Коментар

четиринаесет + пет =

Слични објави

Ниту родената сестра не би ја препознала: Тијана Дапчевиќ драстично го промени изгледот (ФОТО)

Igor

Ѕвездата на „Твоето лице звучи познато“ го кажа судбоносното ДА: Вереничкиот прстен е уникатен! (ФОТО)

Igor

Идеална за тропските температури: Сочна и кремаста торта со диња! (РЕЦЕПТ)

Igor

Анџелина Џоли ќе стане мајка по седми пат!

Еспресо

Кога имаш што да покажеш не е проблем да се соблечеш ниту пред огледало – ЕНЦА го стори тоа (ФОТО)

Igor

Сем Смит се похрабар: Не се откажува од шминка, штикли и обетки! (ФОТО)

Igor