Кој најмногу се ЛЕПИ за АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ?

Анастасија Ражнатовиќ често своите следбеници сака да ги потсети дека и познатите личности се само луѓе на кои им се случуваат вообичаени работи.

Затоа на својот профил освен модните едиторијали, обавува најразлични работи од својот живот.

Сега споделила една интересна работа со која сигурно многумина се сретнале.

Открила дека мачките многу ја сакаат и буквално цел живот се лепат за неа.

Додала и симбол на збунетост како да не и е јасно зошто се случува тоа.

инстаграм

Слични објави

Отстранете го целулитот со овие пет вежби (ВИДЕО)

Igor

Албанска пејачка ги полуде фановите, го покажа задникот за кој сите би сонувале (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Го надмина Мајкл Џексон: Тејлор Свифт е прогласена за изведувач на деценијата! (ФОТО)

Igor

Одиме на Борнео – Уживајте во луксузното одморалиште Galapaya Resort

Еспресо

Мразот ги зароби сопствениците во нивните домови: Нестварна глетка покрај езерото Ири

Слободен печат

Неговата ХУМАНОСТ нема цена: Хју Џекман повика ПРОСЈАК на вечера

Igor

Остави Коментар

два × 1 =

Слични објави

Се жени најпознатиот македонски готвач – НАСКОРО очекува и дете

Igor

Сестрата на Том Хенкс: Брат ми не е бог, не се чувствува најдобро

Еспресо

ОВА Е ВИСТИНСКО ЧУДО: МАСЛО ОД СЕДУМ КАНДИЛА! Вака по втор пат забременила Сека Алексиќ!

Igor

Елена Ристеска сподели фотографија од првата средба со Драган Вучиќ (ФОТО)

Васко Спасоски

Во судница прикажана слика од крвавиот Џони Деп на носилки, актерот за првпат раскажа што му направила Амбер (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Карла Бруни јавно се извини за своето непромислено однесување во врска со коронавирусот (ВИДЕО)

Еспресо