Ќерката на Драган Бјелогрлиќ е вистинска убавица! Таа привлекува внимание каде и да се појави, а еве со што се занимава (ФОТО)

Актерот и режисерот Драган Бјелогрлиќ го чува својот приватен живот далеку од очите на јавноста, но фактот што синот Алексеј исто така стана актер, се заинтересираа за целото негово семејство, па многумина се прашуваа како изгледа и неговата ќерка.

Неговата наследничка Миа Бјелогрлиќ има 23 години, која е од бракот со неговата сопруга, Маја. Таа неодамна дипломира на Факултетот за политички науки и Драган е горд на неа, а воедно е и преубава девојка. Тоа што е Миа е убава не изненадува премногу, со оглед на тоа што нејзината мајка неретко ја нарекуваат српската Моника Белучи.

Погледнете ја:

Слични објави

Средба на ЛУТИТЕ РИВАЛКИ во авион: Сека Алексиќ по грешка седнала на местото на Дара Бубамара

Igor

„Не сакам врска“: Сиа открила на кој музичар му понудила секс без обврски! (ФОТО)

Васко Спасоски

Хороскопски знак чии претставници се најпозитивните луѓе

Igor

РЕПРИЗА НА ДРАМАТА: Карлеуша и Тошиќ повторно во криза

Igor

Вкусен и сочен колач со гриз, круши и карамела

Igor

Совршено за неделен ручек: Пол­нет стек со шунка и кашкавал

Igor

Остави Коментар

5 × 5 =

Слични објави

Легендарниот Лари Кинг во болница

Igor

Вистинските Рик и Морти: Средбата на двајцата актери ги разнежни корисниците на социјалните мрежи! (ФОТО)

Еспресо

Исплива „гола“ фотка од Цеца Ражнатовиќ: Ова е доказ зошто мажите лудуваат и денеска по неа (ФОТО)

Igor

Албанската актерка Арјола Демири со еротска изведба на сцена: Мажите се возбудија

Igor

Идрис Елба обвинет од јавноста дека лаже за неговото заразување со коронавирусот!

Еспресо

Ѓоковиќ откри голем план – Еве каде ќе се пресели заедно со семејството!

Еспресо