Ќе ви ги стопли душите: Бремената Сека Алексиќ објави видео како ја „клоца“ нејзиното бебе (ВИДЕО)

Семејството Пиљкиќ за неколку месеци ќе стане побогато за уште еден член, со оглед на тоа дека пејачката Сека Алексиќ е бремена по вторпат.

Пејачката пред два месеци откри дека таа и нејзиниот сопруг очекуваат повторно момче кое го наречат Исак. Парот исто така се родители на малиот Јаков.

Сека и за време на бременоста е доста активна на социјалните мрежи, а последната објава предизвика воодушевувања кај нејзините фанови…

Имено, Сека објави момент кога нејзното бебе, народски кажано ја „клоца“…

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Nemiran dečak

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic) on

Слични објави

Анџелина првпат ги отвори вратите од домот вреден 25 милиони долари, а сите го забележаа необичниот домашен миленик (ФОТО)

Igor

Поради бојата на кожата поранешната „Спајсица“ ја исфрлиле од луксузен бутик

Еспресо

„Ник би сакал ова да биде славење“: Вдовицата на актерот Кордеро кој почина од корона со емотивна порака

Еспресо

Патат во тишина: Славни личности кои избегнуваат да зборуваат за своите болести!

Еспресо

Рон Џереми обвинет за силување на три жени – Му се заканува казна затвор од 90 години

Еспресо

Лежерно а толку моќно – Кралицата Летиција уште еднаш им одржа модна лекција на сите! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

18 − 14 =

Слични објави

„Ми фали Груевски како глумец“: Дац и Митевски во „Еден на Еден“ кај Жаре (ВИДЕО)

Igor

Совршени крцкави грицки: Поховани печурки (РЕЦЕПТ)

Igor

Неговата СТРАШНА СУДБИНА малкумина ја знаат: КИЈАНУ РИВС ја чува болната сестра, му почина девојката, а сите пари им ги дава на НИВ! (ФОТО)

Igor

Леташе во воздух и пееше: Наташа Беквалац во Белград направи концерт каков што не се памети! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Кога Лацио победува, Ана Фалки се соблекува (ФОТО)

Еспресо

„Однесено со виорот“ отстранет од ХБО: Вакви расистички прикази беа погрешни тогаш, а погрешни се и сега

Еспресо