Јелена Карлеуша искрено: Би сакала да сум слаба како Северина!

Во едно неодамнешно интервју Јелена Карлеуша зборуваше за својот изглед. Таа откри дека се кае што пред 20 години вгардила силикони.

„Мојата најголема животна грешка се големите гради. Се каам што ставив силикони зашто веќе не се модерни“, рече Јелена.

Пејачката откри и што смета дека е модерен изглед.

„Северина изгледа топ. Таа е една од ретките жени која знае трендот да го прилагоди на себеси. Често го гледам Инстаграмот на Северина и барам инспирација што би можела да облечам. Севе ослабе повеќе од што треба, ама тоа е сега во тренд. Блазе си и, и јас би сакала да сум толку слаба“,беше искрена Јелена.

Instargam

Слични објави

Филмскиот аутфит на Пенелопе Круз во Венеција (ФОТО)

Igor

ИЗБЕРЕТЕ ЈА ВИСТИНСКАТА БОЈА: Истакнете ги очите со соодветната сенка за вас

Igor

Најубавото деколте во „Ѕвездите на Гранд“ оваа сезона доаѓа од Скопје (ФОТО)

Igor

Ѓорѓе Давид ги раскажа сите детали за борбата со коронавирусот! (ВИДЕО)

Еспресо

Сами направете си гел за туширање

Igor

Во вртлогот на љубовта и војната: Династијата Романови, трагична судбина на руските принцези

Еспресо

Остави Коментар

2 + 20 =

Слични објави

И секси гого-танчерката (24) го остави Џони Деп (56), а ова е причината! (ФОТО)

Igor

Поминаа 75 години од познатата битка за Иво Џима: За 36 дена загинаа 28.000 војници (ВИДЕО)

Еспресо

ЗДРАВ ВЕГЕТАРИЈАНСКИ ОБРОК: Фалафел топчиња со хумус

Igor

Приватна снимка на Цеца: Во кревет, без шминка, а еве кој лежи покрај неа! (ВИДЕО)

Еспресо

Миг Џегер се чувствува многу подобро по операцијата на срцето

Igor

Владата на Нов Зеланд со интересна кампања: Како би реагирале доколку ѕвездите на филмовите за возрасни ви се појават на врата наутро? (ВИДЕО)

Еспресо