19.8 C
Скопје
06:22 - 20 јули, 2024

Избра 17 години помлад: Една од НАЈУБАВИТЕ жени на светот не крие колку е ЗАЉУБЕНА И СРЕЌНА! (ФОТО)

Популарната манекенка Хајди Клум (45) и нејзиниот вереник, музичарот Том Каулиц (29) започнаа да се забавуваат во март минатата година, а се верија на Бадник.

Парот моментално е во Берлин, каде Хајди ја очекува финалето од емисијата „Next Top Model“, а бендот на Том „Tokio Hotel“ има настап.

„Време е за шоу на Tokio Hotel! Berlin“ – напиша Хајди во описот на сликата на која таа го гушка од позади, а тој се завртува и ја бакнува.

View this post on Instagram

Show Time @tokiohotel BERLIN ❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Тие не се срамат јавно да разменуваат нежности, а светските медиуми со денови зборуваат за нивната врска. Во моментов се шпекулира и дека Хајди е бремена, а тие по тој повод сеуште не се огласија.

Парот во Берлин е со децата на Хајди – Лу (9), Хенри (14), Јохан (12) и Хелена (15), а како што се изгледа тие оваа врска одлично ја прифатија.

Слични објави

(Фото) Лепа Брена и Боба заљубено позираат на јахта: Таа без грам шминка, тој не ја пушта од прегратка

еспресо

Почина големата љубов на Клинт Иствуд: „Многу ќе ми недостига“

еспресо

(Фото) Северина ги „изгоре“ мрежите: „Затоа нема струја во Далмација“

Еспресо

(Видео) Десингерица повторно откачи: Им рендаше сирење над глава на фановите во Будва!

Еспресо

Теа Таировиќ купи луксузен стан во Црна Гора: Ова се деталите, а сумата што ќе ја заработи годинава е 670.000 евра!

Еспресо

(Фото) Вистински дечко! Синот на Дара Бубамара ја надраснал мајка си, зборува три странски јазици и планира да стане фудбалер

jasmina.kantardzieva
Се вчитува....