ГОЛЕМА ЉУБОВ: Водителот на Евросонг лудо вљубен во својот сопруг

Водителот на Евросонг Аси Азар е една од најголемите ѕвезди на израелскиот шоу-бизнис. Тој водел неколку познати шоуа, меѓу кои и „Големиот брат“.

Исто така е режисер на романтична комедија. Но, најголемо внимание привлекува со својот љубовен живот. Тој е во брак со својот партнер Алберт од 2016 година.

Аси и Алберт не ја криеја својата љубов и за време на Евросонгот. Алберт по успешно одбработената генерална проба го награди својот сопруг со страствен бакнеж.

Слични објави

Како до помалку расправии во бракот?

Igor

Сопругата на Амиџиќ направила новогодишна бајка во нивниот луксузен стан – погледнете ги сите детали (ФОТО)

Васко Спасоски

Ирина Шајк и Бела Хадид се меѓу нив: Некои од најубавите жени на светот новата година ја дочекаа во бикини (ФОТО)

Слободен печат

Арнолд Шварценегер тужи руска компанија поради андроид кој е идентичен на него (ВИДЕО)

Еспресо

Еден од најнаселените градови, а сега „град на духовите“: Сан Франциско празен поради изолацијата! (ВИДЕО)

Еспресо

Фантастична е: Фина, крцкава и посна погача фокачо

Igor

Остави Коментар

1 × 1 =

Слични објави

Лежерно, но интересно издание на Меланија Трамп: Првата дама во чевли кои секој може да си ги дозволи

Igor

Фотографии од холивудските ѕвезди од младоста ќе ве вратат во носталгичните 80-ти години (ФОТО)

Васко Спасоски

Нејзините облини ќе ве освојат: Погледнете ја Амбер, инструкторката за позирање (ФОТО)

Еспресо

Џон Ленон за првпат јавно ја кажа својата култна изрека за Исус и „Битлси“, почина легендарниот Влада Дивљан и уште неколку настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Eспресо

Знаеме дека сигурно сте слушнале за Г точката, но дали сте слушнале за П точката?

Igor

ГО СМЕНИ ЛИЧНИОТ ОПИС: Дали симпатичната пејачка претера со пластични операции?

Igor