19.9 C
Скопје
18:24 - 18 мај, 2022

(ФОТО) ОВА Е ТРЕТАТА „СЕСТРА“ НА ЈЕЛЕНА И ВИКТОРИЈА: Убавината е наследна – запознајте ја госпоѓа Спенџарска!

Познатата водителка на утринска програма и инфлуенсерка, Јелена Спенџарска шармира со својот изглед и природна убавина. Водителката покрај на малите екрани, се повеќе внимание преку објавите на социјалните мрежи.


Јелена е активна на социјалните мрежи, особено на Инстаграм каде ја следат повеќе од 40 000 фанови. Профилот на убавата водителка е преплавен со прекрасни фотографии и видеа, како професионални така и приватни фотографии и моменти споделени со бројните фановите.


Последната објава на водителката го привлече нашето внимание. Спенџарска на својот инстаграм – профил објави фотографии од своите две прекрасни внуки и нејзината мајка.

Фото: Принтскрин / Instagram

Јелена често споделува и фотографии од нејзините малечки внуки Љубљана и Емона, а по пoвод првиот роденден на Емона водитеката објави и фотографи од својата мајка.


Убавината е наследна. Госпоѓа Спенџарска повеќе наликува како сестра на Јелена и Викторија отколку како нивна мајка.

Фото: Принтскрин / Instagram

„Мајка ми со внуките. Да, ова е мајка ми“ – стои во описот на фотографијата која Јелена ја сподели со своите фанови.

Слични објави

Љубовта ќе им цвета во јуни: Ова се највљубените и најсаканите хороскопски знаци на почетокот на летото

Еспресо

Три најчести фитнес грешки поради кои се откажуваме од тренинг и слабеење

Еспресо

Што да промените во исхраната за да се ослободите од акните и мозолчињата?

Еспресо

(ВИДЕО) Докажано: Амбер сепак имала врска со Џејмс Франко додека била во брак со Џони Деп

Еспресо

(ФОТО) Модна дизајнерка почнала да го тетовира синот уште кога имал шест месеци

Еспресо

(ФОТО)„Збогум Пиже“: Пере од „Нокаут“ со емотивна објава се збогуваше со својот пријател

М.Р.
Се вчитува....