26.8 C
Скопје
09:13 - 13 јуни, 2024

(Фото) „Мојата единствена девојка!“: Тони Бијелиќ во доцните часови објави фотографија и покажа детаљ од приватниот живот

Бизнисменот Тони Бијелиќ во екот на разводот со српската пејачка Драгана Мирковиќ објави фотографија која предизвика големо внимание.

Тој во доцните часови на својот профил на Инстаграм покажа со кого го поминува времето.

Тони бил во друштво на пријатели и својот домашен миленик, мало куче.

„Мојот добар пријател и мојата единствена девојка“, напиша Бијелиќ со пет емотикони со црвено срце, а покрај овој спомен ја додаде и песната на Јашар Ахмедовски „Јас имам срце за целиот свет“.

Многумина се прашуваат дали Тони Бијелиќ со оваа објава сакаше да стави до знаење дека и официјално е сингл.

Да потсетиме, Драгана Мирковиќ и Тони Бијелиќ се разведоа по 24 години љубов, а деталите од нивната однос со месеци ја интригираат јавноста, па се појавија шпекулации дека „бизнисменот ја моли пејачката да се смират“.

На тоа Тони веднаш остро реагираше.

„Лага“, напиша Бијелиќ на својот Инстаграм.

 

Слични објави

Денес е Спасовден, најсреќниот ден: Што (не)треба да правите на Вознесението Господово

еспресо

(Видео) Кевин Спејси низ солзи изјави дека останал без пари и куќа: „Не сум сигурен каде ќе живеам сега“

еспресо

Викенд среќници: На три хороскопски знаци овој викенд ќе им пораснат крилја

еспресо

Јована Јеремиќ за пропаднаиот брак и новата љубов: „Гатачката сè ми погоди, ролекс, автомобил, вила…“

еспресо

(Фото) На Драгана Мирковиќ ѝ стигнал меил: Тони Бјелиќ е во врска со помлада секси колешка

еспресо

„Не“ за жилетот: Николина Пишек ги покажа неизбричените пазуви

Еспресо
Се вчитува....