26.8 C
Скопје
13:42 - 14 април, 2024

(Фото) Дали воопшто носи гаќи?! Јована Јеремиќ ја води утринската програма без долна облека

Водителката на утринската програма на телевизија „Пинк“, Јована Јеремиќ често привлекува внимание со своите стајлинзи, а со најновиот уште еднаш ја поттикна фантазијата на гледачите.

Јована, освен по остриот јазик, позната е и по провокативните стајлинзи!

Атрактивната русокоса се појави во елегантен црн фустан, кој има длабоки изрези на страните. Нејзините нозе им го привлекоа вниамнието на многумина, но сите се прашуваа дали водителката носи долна облека под сексапилниот фустан.

Бидејќи се работи за материјал со боја на кожа, не е лесно да се каже, а Јована ги остави следбениците на нејзината работа да погодуваат.

Да потсетиме, Јована Јеремиќ одлучи, иако е на малите екрани за време на викендите, да се повлече од медиумите и да се посвети на својата ќерка и нејзината нова љубов, српскиот претприемач Драган Станковиќ.

Инаку, за потсетување, популарната водителка на „Пинк“ неодамна се појави во својата оригинална емисија без градник, кога облече црн комбинезон со ситни реси, кој веднаш го привлече целото внимание на милионската публика.

– Отсекогаш сум била дама. Најмногу кога се трудев да не бидам тоа во јавноста. Тоа е одраз на мојот бунт и крик против лицемерието на моралот во светот и во Србија. Додека многу од моите колешки се обидуваат да ја убедат јавноста дека се угледни и дами (што баш ме интересира), јас секогаш се претставував во полошо светло отколку реалноста. Затоа што, да ја знаете вистината, уште повеќе ќе ме сакате, а ниту со ова не знам каде одам и што ќе правам – наведе во една прилика Јована Јеремиќ преку социјалните мрежи.

 

 

Слични објави

Колку „тежи“ Роберто Кавали и каде ќе оди богатството: Вила од соништата, јахта, зграда во Дубаи…

еспресо

Познат српски рапер заврши зад решетки во Тајланд, го фатиле под дејство на недозволени супстанции

Еспресо

(Фото) Меган и Хари никогаш посреќни, а на социјалните мрежи ги направија лом: „Нели не сакаа внимание?!“

еспресо

Астропрогноза за недела, 14 април: Лавовите ќе пленат со харизма, Јарците мора да покажат одлучност

еспресо

(Фото) Се омажи ќерката на Бранко Црвенковски: Марија во елегантна венчаница го кажа судбинското „да“

еспресо

За Раковите богатство, за Девиците изобилство: Парите и хороскопските знаци во месец мај

еспресо
Се вчитува....