9.8 C
Скопје
24 октомври, 2021

ФОТО | Изгледа како тинејџерка: Јелена Розга го прослави 44 – тиот роденден

Пејачката Јелена Розга го прослави својот 44 -ти роденден, а на Инстаграм им се заблагодари на сите свои фанови за пораките што ги добива во текот на денот.

Една однајпознатите хрватски пејачки, Јелена Розга, го прослави својот 44 -ти роденден, а на својот Инстаграм, заедно со фотографиите од сплитскиот брег, им се заблагодари на сите за честитките.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial)


„Ви благодарам на сите за прекрасните честитки што ги примам цел ден, моето срце е полно, ве сакам, Јелена“, напиша Розга во описот на фотографиите што собраа речиси десет илјади лајкови за помалку од еден час од објавата. „Наша убавица“, „Среќен роденден на нашата кралица“, „Те сакаме најмногу“, „Убава си“, се само некои од коментарите што ги доби.

Пејачката на фотографиите позира во долго и тесно здолниште и црна блуза без ракави, а модниот избор ја истакнува витката линија на пејачката. Розга изгледот го заокружи со елегантни високи потпетици.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial)


Обожавателите на Јелена Розга често и велат дека изгледа како девојче и дека со годините станува помлада, а многумина велат дека би сакале да личат на неа.

Слични објави

(ФОТО) НЕВЕРОЈАТНО, НО НЕ СТАРЕЕ: Џола во џинс и кожена јакна, баш е фраер!

Ј.К.Д

Како да се справите со депресијата и со анксиозноста: Поминувајте повеќе време правејќи го она што ве тера да заборавите на грижите

Еспресо

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 24 ОКТОМВРИ: Спремете се за успеси на професионален план

Еспресо

ИНСТРУКЦИИ: Орален секс што партнерот никогаш нема да го заборави

Еспресо

(ФОТО) ВО НОВА ГРАДИШКА: Тоше Проески доби споменик во Хрватска во близина на местото каде што трагично го загуби животот

М.Т

И ЈАС ПОМИНУВАВ НИЗ ВИСТИНСКИ ПЕКОЛ: Прозборе сестрата на Бритни Спирс

Еспресо
Се вчитува....