17.8 C
Скопје
05:51 - 24 септември, 2023

ЕДВАЈ СЕ СПАСИ, а сега популарната пејачка ги покажа облините во ЛЕОПАРД БИКИНИ (ФОТО)

Откако минатата година се предозираше со наркотици, Деми Ловато одлучи целосно да го промени животот.

Таа се посветила и на здрав живот, а особено на вежбање. Затоа и сега не престанува да објавува фотографии од нејзиниот летен одмор на Бора Бора, каде во моментов се одмара.

Она што на сите им паѓа во очи се нејзините заводливи облини, во кои се гледа дека е вложено многу време и вежбање.

За потсетување, Деми Ловато минатата година едвај се спаси откако беше пронајдена во нејзиниот дом предозирана. Нејзиниот живот беше сериозно загрозен, па затоа мораше да замине на рехабилитација.

View this post on Instagram

I adora Bora Bora ? ?: @sirahsays ?

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Слични објави

Нема договор, штрајкот во Холивуд продолжува, сценаристите ја напуштаат работата

еспресо

(Фото) Бела Хадид уникатна во новата кампања на „Марк Џејкобс“, позира гола и без коса

еспресо

(Фото) Хедер Локлир, беше секс симбол на Холивуд, а сега го крие лицето од папараците

еспресо

(Фото) Сверина во друштво на мажот со кој ја поврзуваа

Еспресо

Разјаснета смртта на ѕвездата на хит серијата „Еуфорија“: „Ненамерно предозирање со фатална комбинација“

Еспресо

(Видео) Софија Вергара е брилијантна во улогата на Гризелда Бланко, немилосрдната шверцерка на дрога, погледнете го тизерот

еспресо
Се вчитува....