Џенифер Анистон пак соборува рекорди на Инстаграм: Сите сакаат да ја видат без шминка!

За Џенифер Анистон многумина зборуваат дека е вистинска убавица и дека шминката на и е потребна за да изгледа убаво.

Тоа и го покажа со најновата фотографија што ја објави на Инстаграм на која воопшто нема шминка.

Фотографијата за само 20 часа имала повеќе од 2,8 милиони лајкови и многу позитивни коментари.

Фановите се воодушевени и од нејзините сини очи кои дојдоа до израз.

Со фотографијата Џенифер ја најави новата епизода од серијата “The Morning Show” во која глуми заедно со Рис Витерспун.

Слични објави

Мила Москов доби Сертификат за најдобар евровизиски пакет! Гласајте за победа!

Igor

ТРИ ПАРЧИЊА ОБЛЕКА кои е подобро да ги купите еден број поголеми

Igor

Лицето не треба да се мие пред спиење

Igor

Рита Ора со накострешени гради во ресторан, па во диско! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ви се стесни облеката со перењето? Трик како да ја вратите во првобитното издание (ВИДЕО)

Еспресо

Паднаа тешки зборови! Камионџијата Дарко Влогс се „закачи“ со раперот Таско! (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

5 + четиринаесет =

Слични објави

Град на духовите: Некогаш богато место кое го „проголтала“ немилосрдната природа (ВИДЕО)

Еспресо

Зошто најубавиот криминалец во светот го направи албанскиот орел? (ФОТО)

Igor

Незапирливата Меган Маркл: Сака да биде дел од суперхероите на „Марвел“

Еспресо

Ова се најатрактивните македонски блогерки на Инстаграм (ФОТО)

Igor

Телохранителот на Тупак се врати од мртвите и даде докази дека раперот е жив! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Аки Рахимовски добил ќерка со 27-години помладата Словенка

Еспресо