Деми Мур „фати“ Србинка! Парот објави фотка со нивната ќерка? (ФОТО)

Во медиумите веќе со месеци наназад се пишува дека Деми Мур три години е во врска со Србинката Маша Манџук, која е стилист.

Да, тоа не се празни шпекулации, пред година дена доказ за тоа беа фотографиите на кои папараците ја „фатија“ 56 годишната актерка во друштво на Маша Манџук.

Да се потсетиме. Деми и Маша првпат беа видени во Белград во 2017 година, меѓутоа никој не се посомнева во нивниот однос. Инаку се зборува дека двете веќе живеат заедно и дека заедно ја одгледуваат ќерката на Маша во Рим.

Слични објави

ОД ЅВЕЗДА ДО БЕЗДОМНИЧКА: Порно-актерка живее во тунелите под ГРАДОТ НА ГРЕВОТ

Igor

ФОЛК-ЅВЕЗДАТА БРУТАЛНА: Ја обвини познатата пејачка дека ја имитира

Igor

Се породи ќерката на Дино Дворник: Познатата блогерка сега ќе пие пиво! (ФОТО)

Васко Спасоски

Погледнете каков ГРАФИТ доби ДУА ЛИПА во родното Косово (ФОТО)

Igor

Меган Фокс за злоставувањето: Имав 15 години и танцував во намокрени бикини (ВИДЕО)

Еспресо

ОТКРИВАМЕ: Дали таблетите за контрацепција ја убиваат страста?

Igor

Остави Коментар

1 × 3 =

Слични објави

Најмладите улични свирачи си ги остварија соништата и станаа светски шампиони (ФОТО)

Еспресо

РЕПОРТАЖА: Што треба да видите ако патувате за Барселона

Слободен Печат

НЕ СТИГНА НА РОДЕНДЕНОТ НА СВОЈАТА ЉУБОВ: Познатиот пејач загина во авионска несреќа

Igor

Камила е убавицата која претендира да ја надмине и Селма Хаек (ФОТО)

Igor

Ѕирнете во домот на Шарапова (ВИДЕО)

Igor

Ема Вотсон има порака за сите свои врснички: Ако немаш куќа, маж, дете, а полниш 30 години…

Igor