4.8 C
Скопје
02:24 - 4 март, 2024

Дечкото на Тара Симов јавно ѝ раскина: „Тоа му се само бубачки во глава“

Тара Симов, ѕвездата на реалното шоу „Задруга“ која се породи пред неколку месеци, наводно повторно ја оставил избраникот Данило, што и самиот го напиша на социјалните медиуми.

Имено, Данило на својот Инстаграм накратко напиша: „Ѝ раскинав на Тара“.

Фото: Скриншот/Инстаграм

По неговата објава, Тара се огласи и изјави дека тоа се само неговите „тековни бубачки“.

„Не знам што да кажам, мислам дека тоа се негови бубачки што не би ги коментирала. До крајот на денот ќе се смириме и таа објава ќе биде избришана“, изјавила Симов за „Република“, не сакајќи да открие детали.

Да потсетиме, Тара и Данило неодамна станаа родители и добија син. Ова не е прв пат да ја прекинат врската.

Слични објави

(Фото) „Правда за Бресквица“: Протест пред српското Собрание

еспресо

(Фото) Ријана, 2.500 јадења и кодекс на облекување на девет страници: Што се знае за свадбата на индискиот милијардер Анант Амбани

еспресо

(Видео) Карлеуша му соопшти на светот кога Кристијано Роналдо оди во пензија

Еспресо

Марија Шерифовиќ му се обрати на жирито по победата на Теја Дора: Ви благодарам што никој не гледаше во ничии хартии

Еспресо

Прво огласување на Бресквица по загубата: „Ви се јавувам дури сега…“

еспресо

(Видео) Има што да се види: На Северина ѝ пукнаа панталоните среде настап

Еспресо
Се вчитува....