Бутелски мангуп! Елиф Елмас ѝ подари долна облека, кадифено мече и букет цвеќе на непозната девојка? (ФОТО)

Еден од најдобрите млади фудбалери во светот, нашиот Елиф Елмас ги изненади своите следбеници на Инстаграм.

Овој пат не беше видео на кое дава гол од позади стативите, туку фотографија која буквално ги остави без зборови половината милион обожаватели.

Фото: Инстаграм

Елиф на своето „стори“ на Инстаграм објави кеса со долна облека, кадифено мече облечено во дресот на Наполи и букет цвеќе.

Со оглед на тоа дека брендот кој може да се забележи на кесата произведува само женска долна облека, логично е дека младиот фудбалер изненадил некоја девојка…

Слични објави

КОЈ Е БОКИ 13? Од шоумен, преку газда на телевизија, до затвореник во Шутка (ВИДЕО)

Igor

Принцезата Дијана за време на бременоста од Чарлс криела голема тајна (ВИДЕО)

Igor

Не сте сигурни дали му се допаѓате? Овие знаци би можеле да го потврдат тоа!

Igor

Родендеско изненадување за фановите – се сликаше гола (ФОТО)

Igor

Пријателството помеѓу Опра и поранешниот кралски пар е во криза!

Еспресо

СЕ СТРАВУВА ДЕКА ЗАСЕКОГАШ ЌЕ ГО ЗАГУБИ ВИДОТ: Мел Б префрлена во болница!

Igor

Остави Коментар

13 − три =

Слични објави

Потегот на Бијонсе и Џеј Зи ги разбесни Американците (ВИДЕО)

Еспресо

Ѕвездите од „Врба“ гости во „Еден на Еден“: Жаре ги натера да го раскажат филмот со рапување (ВИДЕО)

Igor

Без ДОЛНА ОБЛЕКА и со деколте до папок прошета по црвениот тепих: Кога се наведна да испрати бакнеж, ВЕНЕЦИЈА ЗАНЕМЕ (ФОТО)

Igor

Предвидувањата на Баба Ванѓа за 2020 година: Снегот ќе стекне моќ над луѓето подигнувајќи ги морињата и океаните

Слободен печат

Ова е најзгодната Македонка во Катар: Симона од Скопје има тело од милион долари (ФОТО)

Igor

„Плејбој“ ги потсети фановите на култната фотографија на Памела Андерсон (ФОТО)

Igor