БИВШИОТ СОПРУГ ОСТАР: Од Северина остана само името…

„Еден ден сите лаги ќе ѝ се удрат од глава“, изјавил поранешниот сопруг на Северина, Милан Поповиќ.

Тој и пејачката веќе пет години водат битка за старателството над синот Александар. Милан открива дека Северина му испратила шокирачки мејл, во кој го нарекува со најразлични имиња и навреди.

Прашан за нивниот однос, тој кажал:

„Каков однос? Немаме никаков однос. Најлошо беше додека уште бевме заедно, кога видов која е всушност Северина. Не верував дека некој толку долго може да се прикажува со лажно лице. Мислев дека е нешто минливо, но тоа не минеше со месеци.“

Тој исто ги демантира и наводите дека е доволно моќен за да ѝ го одземе старателството на Северина.

„Таа манипулира со јавното мислење, лаже дека е жртва, бара поддршка од јавноста, затоа што ѝ се може и така подобро се чувствува. Тоа се лаги кои ќе ѝ се удрат од глава“, изјавил Поповиќ.

Слични објави

Петар Ренџов до Шилегов: Како ја избравте оваа музичка катастрофа да пее на плоштад?

Igor

Кралски бакнежи: Бакнежот на принцезата Дајана и принцот Чарлс е врежан во мислите на нацијата

Еспресо

Имал осум години кога преку телевизорот се заљубил во неа: Денеска тие имаат две деца… (ФОТО)

Васко Спасоски

Мерил Стрип стана жешка црвенокоса – Кој би рекол дека има 70 години? (ФОТО)

Еспресо

Исидора Бјелица, бунтовничка со причина: Да умрев на време, немаше да дознаам за многу предавства

Еспресо

Макарони со спанаќ и сусам

Igor

Остави Коментар

3 × три =

Слични објави

ЈЕЛЕНА ТЕ ПРАВИ МАЈМУН: Српската репрезентација брутало искрена

Igor

Дизни ви подарува забава за целото семејство: Научете како оригинално да ги нацртате омилените јунаци! (ВИДЕО)

Еспресо

Џони Деп пред судијата го раскажа цел живот – од зависноста и забавувањето со Кејт Мос до ноќта кога умре Ривер Феникс

Еспресо

Урнебесно: Ѕвездата на „Педесет нијанси сиво“ падна во рацете на ќерките (ФОТО)

Еспресо

Водителката Миа Костова му кажа чао на „Бекстејџ“ (ФОТО)

Igor

По 47-те експлицитни фотки кои ги виде светот, атрактивната водителка уште повеќе им го мати паметот на мажите! (ФОТО)

Еспресо