Анастасија откри каде ужива дома: Малкумина го виделе овој дел од куќата на Цеца Ражнатовиќ (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ наместо како повеќето од нејзините врсници, своето слободно време го поминува во мирна и опуштена атмосфера.

Таа викендов уживаше во својот дом, односно во семејната куќа на Дедиње.

Иако неодамна се отсели од домот каде порасна и веќе некое време живее со момчето, Анастасија редовно го посетува семејството и времето го поминува со мајка си и брат и.

Младата ѕвезда на обожавателите им го покажа нејзиното омилено место во куќата. Имено, таа објави фотка од затворениот базен и со тоа откри каде го поминала викендот.

Семејството Ражнатовиќќ пред неколку месеци направиле мал спа-центар во својот дом за да можат максимално да се опуштат и одморат, далеку од очите на јавноста.

Слични објави

Вистинската причина за несогласувањето помеѓу војвотките Кејт и Меган излезе на виделина: Тоа ѝ беше најтешко да го прифати!

Еспресо

Една од најубавите актерки Мила Јовович во непрепознатливо издание (ФОТО)

Еспресо

Огнен Амиџиќ на 28 години од убиството на неговиот татко: „Веќе не се надевам дека ќе ги најдат убијците“ (ФОТО)

Igor

Каде грешат жените при орален секс

Igor

Северина се огласи откако го отстрани презимето Којиќ! (ФОТО)

Еспресо

Градникот ѕирка од деколтираниот фустан на Ана Николиќ: Познатата пејачка повторно провоцира! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

три − 2 =

Слични објави

Потресна исповед на актерката Јана Стојановска: Докторите лавовски се бореа за моето бебе да преживее (ВИДЕО)

Igor

Ќе застане на лудиот камен? Се вери Луна Џогани (ФОТО)

Igor

Дарко Спејко имаше „акција“ во „Задруга“: Преубавата Тара падна во рацете на кумановецот (ВИДЕО)

Igor

Солен пилинг за лице и тело за младешка и негувана кожа (РЕЦЕПТ)

Igor

Доживеа срцев удар: Почина познатиот уметник кој стои зад стриповите „Астерикс и Обеликс“

Еспресо

УЖАСНА СМРТ НА ПОЗНАТАТА ЈУТЈУБЕРКА: Загинала на електричен тротинет

Igor