Алекс Родригез повторно ја запроси Џенифер Лопез и тоа на неочекувано место (ФОТО)

Поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез оваа година во март на Бахамите ја запроси својта поубава половина, пејачката и актерка Џенифер Лопез. Осум месеци подоцна, тој повторно го стори истото. Овој пат не така романтично како првиот пат.

Имено, додека двајцата беа во теретана, Алекс во еден момент додека Џеј Ло вежбаше, ја прашал дали би се омажила за него. Џенифер како „од топ“ кажала дека сака.

Целата ситуација делувала малку комично, а како тоа изгледало, погледнете од снимката:

Слични објави

Зошто Финска е идеална за живот: 11 работи што ги прават Финците најсреќен народ на светот!

Еспресо

Маја Беровиќ направи хаос на Инстаграм: Ја покажа тетоважата на ИНТИМНОТО место

Igor

Кајмакоски доби сериозна конкуренција: Неговата поранешна сопруга сними песна и провокативен спот (ВИДЕО)

Igor

Арнолд Шварценегер тужи руска компанија поради андроид кој е идентичен на него (ВИДЕО)

Еспресо

Пред да стане пејачка, Гоца Тржан работела нешто сосема друго: Таа откри како живеела од тоа! (ФОТО)

Васко Спасоски

Деколтето на Мадона ги шокираше фановите: „Кој ја пуштил ваква во емисија?”

Igor

Остави Коментар

пет × четири =

Слични објави

ЖЕСТОКИ НАВРЕДИ: Те имаше во каталогот, се „даваш“ за 250 евра!

Igor

Кајли Џенер приреди „луда“ забава за роденденот на Сторми (ФОТО)

Еспресо

Супер директор: Им поделил на вработените 1,6 милиони долари што ги заработил на берза

Еспресо

Најлошите мажи се раѓаат во овие 3 хороскопски знаци!

Igor

Стриптизерка падна од шипка висока 6 метри и продолжи да „тверка“ (ВИДЕО)

Еспресо

Овие луѓе снимиле несекојдневни случки на сигурносните камери (ВИДЕО)

Еспресо