Албанската актерка Арјола Демири со еротска изведба на сцена: Мажите се возбудија

Арјола Демири ги кршеше табуата на театарската сцена со својата сензационална улога.

Познатата албанска актерка од Тропоја, мораше да одглуми мастурбирање на сцена во монодрамата „Љубов на девицата Мадалена“ и ова изгледа дека не предизвика добри реакции кај машката публика.

Поканета во емисијата „Opinion” за да зброрува за убавината, актерката рече дека се обидела да не прави вулгарни нешта, но и покрај тоа машкиот дел од публиката се возбудил.

– За време на последната монодрама која ја изведував, на мажите повеќе умот им беше во возбудата отколку да уживаат или да ја примат пораката што ја пренесувам… Всушност не направив нешто што некој актер претходно не го направил … Се обидов да не претерувам, да не правам вулгарни работи, но да бидат естетски прифатливи за сите. Мажите се чувствуваа возбудени – рече актерката.

Што се однесува до приватниот живот, актерката има три деца и е разведена од нивниот татко, пренесува Експрес.

Слични објави

Северина позираше со родителите на сопругот Игор: Прекрасно е што ги имам! (ФОТО)

Еспресо

Вратете се во минатото и присетете се на овој безвременски цртан филм на Дизни (ВИДЕО)

Еспресо

Ти веќе не си мое дете: Анабела јавно се откажа од ќерката Луна! (ФОТО)

Еспресо

Девојки, лоша вест: Се ожени актерот Милош Биковиќ!

Васко Спасоски

Меган и Хари стравуваат од коронавирусот: Малиот Арчи останува во Канада

Еспресо

Маја Беровиќ објави врела фотка од хотелска соба

Еспресо

Остави Коментар

деветнаесет − 13 =

Слични објави

Џеј Ло му кажала дека не сака да му ги покаже градите и тоа ѝ го смени животот! (ФОТО)

Igor

Славниот рапер Тајга проба да ја заведе Ава Карабатиќ на Инстаграм, а таа со ладнокрвна „корпа“ го спушти на земја (ФОТО)

Еспресо

Познати жени кои се уништија со операции: Беа прекрасни, се додека не одлучија да се разубавуваат! (ФОТО)

Igor

Според проценките на магазинот „Билборд“ МАКЕДОНИЈА МОЖЕ ДА ПОБЕДИ на Евровизија

Igor

Градена како песочен часовник, а велат дека има и подобар задник од Ким Кардашијан! (ФОТО)

Васко Спасоски

Таткото на Меган Маркл изнесе интимни семејни детали – Светот е запрепастен! (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian