Актерката Кристен Стјуарт на јахта ужива со својата девојка (ВИДЕО)

Славната американската актерка Кристен Стјуарт одморото го минува во Италија со девојката Стела Максвел и неколку заеднички пријатели.

Додека Кристен уживала во одморот, забележани се фотографии како таа се бакнува, гали и забавува со познатата манекенка.

Ѕвездата на филмот „Самрак“ и моделот на „Викторија сикрет“ беа во врска две години. Тие ја прекинаа врската лани пред крајот на годината, но од неодамна се повторно заедно.

29-годишната Кристен пред еден месец го заврши снимањето на филмот „Чарлиевите ангели“.

Слични објави

КОНТУРИ, ДОЦРТУВАЊЕ ВЕЃИ… Одвикнете се од овие популарни шминкерски навики

Igor

Оваа недела 3 хороскопски знаци ќе имаат НЕВИДЕНА СРЕЌА и тоа за нив е САМО ПОЧЕТОК!

Igor

Меган и Хари го очекуваат второто бебе?

Еспресо

Најскапиот парфем во светот чини 1.295 милиони долари

Igor

Балашевиќ се поднови со луксузна вила на Истра

Igor

Еве кога мажите немаат желба за водење љубов

Igor

Остави Коментар

пет × оне =

Слични објави

Откриено името на бебето на Хари и Меган!?

Igor

Да е жива Мерлин Монро сега би имала години колку кралицата Елизабета (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Харви Вајнстин прогласен за виновен за силување и сексуално вознемирување

Еспресо

Одличен избор за појадок или вечера – Превкусен ирски тост со пржен кашкавал

Igor

Со нив се од времето кога немаа пари, ниту играа за познати клубови: Пандев, Нестровски и Трајковски се вистински среќници (ФОТО)

Igor

ПОДАРОК ВРЕДЕН 10.000 ЕВРА! Цеца ја изненади Анастасија со нешто уникатно

Igor