Потресна исповед на актерката Јана Стојановска: Докторите лавовски се бореа за моето бебе да преживее (ВИДЕО)

Познатата актерка Јана Стојановска пред два месеци стана мајка и на свет го донесе малиот Ненад.

Убавата Јана се породи во седмиот месец од бременоста и иако предвреме на свет го донесе Ненад кој името го доби по нејзиниот покоен татко, сега се чувствуваат супер и се е во најдобар ред со здравјето на нејзиниот наследник.

Актерката веста за приновата ја криеше од јавноста, a приказната за сагата низ која поминала откако се породила ја раскажa за естрадниот магазин „Бекстејџ“.

Што се откри тазе мајката погледнете во видеото во продолжение:

Слични објави

Музичката индустрија повика на запирање на работата поради Џорџ Флојд, МТВ ги замрачи екраните ширум светот

Еспресо

Џенифер Анистон пак соборува рекорди на Инстаграм: Сите сакаат да ја видат без шминка!

Igor

Се ближи Велигден: Да се потсетиме на некои интересни факти за најголемиот христијански празник

Еспресо

Ретко кој го може ова: Колегите ќе му подзавидат на Саша Ковачевиќ поради ваквиот успех! (ФОТО)

Васко Спасоски

Тоа што не сте го знаеле за Хаваите – Уживање под палмите или качување на највисоката планина (ФОТО)

Еспресо

Дејвид Бекам остана без коса? (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

4 × 2 =

Слични објави

Беа блиски пријатели: Јелена Карлеуша вчера објави заедничка фотка со Тоше Проески (ФОТО)

Васко Спасоски

Најубавата турска двојка доби принова, еве како се вика бебето!

Igor

Сексуалниот престапник Вајнстин пренесен во озлогласениот и опасен затвор „Рајкерс“ во Њујорк

Еспресо

Сораја патува низ Европа и се фали со скап „Ролекс“ и бунди! ( ФОТО)

Васко Спасоски

Берлускони не се откажува од љубовта ниту на 83 години: Има нова девојка, помлада од претходната!

Еспресо

Се појави видеото во кое принцот Хари го моли шефот на Дизни да ја вработи Меган (ВИДЕО)

Еспресо