Џенифер Лопез на удар на стриптизерката: Само јас ја знам вистината

Џенифер Лопез (49) ќе ја гледаме во филмоt “Hustlers“, кој е сниман според вистинската приказна за стриптизерките кои одлучиле да ги ограбат своите богати клиенти од Вол Стрит.

Џеј Ло се нашла на удар на Саманта Барбуш (46) поранешна стриптизерка, која тврди дека ова остварување ја украло нејзината животна приказна. Затоа таа бара паричен надомест, како од продуцентите на филмот, така и од пејачката.

– Ако се заработува на мојата приказна, тогаш би требало да признаат дека тоа е моја приказна и веројатно заслужувам некаква награда. Ќе го запреме снимањето бидејќи сум погрешно претставена – рекла Саманта за „Њујорк пост“.

Таа наведува дека сепак ѝ е мило што ја глими Џенифер Лопез.

– Почестена сум дека таа ме глуми, ама мислам дека прво би требало да зборува со мене. Единствено јас ја знам целата вистина – рекла Саманта.

Инаку Саманта Барбуш била главна во бандата поранешни стриптизерки кои ги ограбиле богатите клиенти. Таа со уште неколку свои колешки ги дрогирале мажите, а потоа им повлекувале пари од кредитните картички. Тоа главно биле оженети мажи. Поради ова дело Саманта била осудена на 5 години условна казна.

Слични објави

За час и половина три милиони долари: Мадона доби понуда која не се одбива, а еве што се „крие“ зад неа!

Еспресо

Аца Лукас откри ПЕКОЛЕН ПЛАН: Бившата жена го сака богатството на ЛЕПА БРЕНА И БОБА

Igor

Северина во секси бикини: „Вака само тој ме фотографира…“

Igor

Тамара ЈАВНО ѝ се извини на Невена: Еве што мисли за бодувањето на Евровизија

Igor

Саша Поповиќ се пензионира! Колкава ќе биде неговата пензија?! (ФОТО)

Igor

Синди Крафорд доби наследничка: Ќерката Каја почна да гради модна кариера – погледнете ја како изгледа (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

четири + четиринаесет =

Слични објави

БЕЗ ГРАМ ПЛАСТИКА: Една од најпознатите регионални поп ѕвезди го покажа своето природно деколте (ФОТО)

Igor

Излезе од психијатрија: Популарната ѕвезда никогаш не изгледала полошо

Igor

Дара Бубамара со атрибутите на ачик (ФОТО)

Igor

Џенифер Анистон пак „растури“ со фотката на Инстаграм: 4 милиони лајкови за 24 часа

Igor

КАМЕРОН ДИЈАЗ беше една од најубавите дами на Холивуд, а сега не личи на себе (ФОТО)

Igor

Сара Јо призна дека има момче, а сега се бакнува со негов колега (ФОТО)

Igor