АНА ИВАНОВИЌ го одврза ќесето: Подарок од 2 МИЛИОНИ ЕВРА за брат ѝ

Поранешната тенисерка го одврза ќесето за подарок за венчавката на брат ѝ. Поранешната тенисерка на својот брат Милош и неговата сопруга Драгана Џајиќ им подарила куќа на Мајорка од два милиони евра.

„Ана на брат ѝ и на снаата им купи куќа во близина на нејзината вила, во монденска населба на Мајорка. Двокатницата има четири спални и три бањи, дневен престој и игралиште за деца. И чини два милиони евра“, открива изворот.

Некогаш најдобрата тенисерка во светот која во текот на кариерата заработи 98 милиони евра, би сакала нејзините деца и наследниците на Милош и Драгана да растат заедно.

Слични објави

Исто како во филмот „40 дена, 40 ноќи“: Славниот актер призна дека подолго време живеел без секс!

Еспресо

БРИТАНЦИТЕ ШОКИРАНИ ОД СООПШТЕНИЕТО НА МЕГАН И ХАРИ – Таа е злобна и ќе биде уште полошо!

Еспресо

БЕБЕТО НА КИМ И КАНЈЕ ДОБИ БИБЛИСКО ИМЕ: Среќните родители објавија како ќе се вика

Igor

Тамара Тодевска пееше во најпознатиот геј-клуб во Лондон и го развиори македонското знаме (ВИЕДЕО)

Слободен печат

Ким Кардашијан откри каква БОМБА ВО БИКИНИ била нејзината мајка пред 32 години (ФОТО)

Igor

Кратко, но слатко: Вака принцот Хари и го честиташе 38 роденден на Меган (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

9 + осум =

Слични објави

Тие се како мали деца и во зрели години, но со исклучителни интелектуални способности: Психолошки профил на хороскопските знаци – БЛИЗНАЦИ

Еспресо

На семеен ручек во Јанче: Игор се запозна со родителите на Илина (ФОТО)

Еспресо

КЕВИН СПЕЈСИ ВО БЕЛГРАД! Вечераше со фамилијата Ѓоковиќ

Igor

Фановите на Ванда Икарди во еуфорија: Атрактивната Аргентинка ги почести со нова фотка

Igor

„Човек мора да живее од нешто“: Бред Пит откри што работел пред да стане познат (ФОТО)

Igor

Меланија Трамп не одолеа на водечкиот моден тренд за оваа сезона (ФОТО)

Еспресо