4.8 C
Скопје
04:01 - 4 март, 2024

(Видео) Се појави снимка од настап на Јелена Карлеуша: Маж од публиката ја допира и гали додека пее

Пејачката Јелена Карлеуша направи хаос на предновогодишниот настап, а на социјалните мрежи сѐ уште се објавуваат слики и видеа.

Облечена во црно трико обложено со кристали, Јелена повторно покажа совршена линија, а сега на Твитер се појави видео од моментот кога маж се обидува да ја фати за рака и потоа оди чекор понатаму и почнува да ја допира по нозете.

Во истиот момент, неколку припаднички на понежниот пол се обидуваат да ја допрат, а по неколку неуспешни обиди едно момчето од публиката ѝ побара на пејачката „да му подаде рака“. Откако не ја прифати понудата, тој почна да ја гали по бутот, коленото, потколеницата… и сето тоа го снимал.

Слични објави

(Фото) „Правда за Бресквица“: Протест пред српското Собрание

еспресо

(Фото) Ријана, 2.500 јадења и кодекс на облекување на девет страници: Што се знае за свадбата на индискиот милијардер Анант Амбани

еспресо

(Видео) Карлеуша му соопшти на светот кога Кристијано Роналдо оди во пензија

Еспресо

Марија Шерифовиќ му се обрати на жирито по победата на Теја Дора: Ви благодарам што никој не гледаше во ничии хартии

Еспресо

Прво огласување на Бресквица по загубата: „Ви се јавувам дури сега…“

еспресо

(Видео) Има што да се види: На Северина ѝ пукнаа панталоните среде настап

Еспресо
Се вчитува....