5.8 C
Скопје
05:45 - 4 март, 2024

(Видео) Сања Маринковиќ како на модна писта: Се пофали со краток фустан и безобразно деколте

Српската водителка Сања Маринковиќ во петтата деценија изгледа неверојатно добро, а нејзиниот изглед се должи на напорните тренинзи како и здравата исхрана, на која водителката со години е многу посветена.

Имено, Сања позираше во краток розов фустан со безобразно деколте, па прошета по високи потпетици како на модна писта.

Многубројни беа коментарите за нејзиниот изглед, а сите велат дека изгледа како „авион“ во петтата деценија.

Инаку, Сања неодамна истакна дека за својот изглед се грижи со редовни тренинзи и правилна исхрана и дека речиси и да не јаде месо.

„Навистина мислам дека е важно да се грижиш за себе, да работиш на себе. Сакам да им кажувам на жените дека никогаш не е доцна за нов почеток, без разлика дали се работи за љубов, мајчинство, кариера… Мислам дека секое време е вистинското време – вели Сања и додава дека исхраната со годините успеала да се поправи.

Слични објави

(Фото) „Правда за Бресквица“: Протест пред српското Собрание

еспресо

(Фото) Ријана, 2.500 јадења и кодекс на облекување на девет страници: Што се знае за свадбата на индискиот милијардер Анант Амбани

еспресо

(Видео) Карлеуша му соопшти на светот кога Кристијано Роналдо оди во пензија

Еспресо

Марија Шерифовиќ му се обрати на жирито по победата на Теја Дора: Ви благодарам што никој не гледаше во ничии хартии

Еспресо

Прво огласување на Бресквица по загубата: „Ви се јавувам дури сега…“

еспресо

(Видео) Има што да се види: На Северина ѝ пукнаа панталоните среде настап

Еспресо
Се вчитува....