3.8 C
Скопје
18:51 - 5 декември, 2023

(Видео) Латино заводникот Малума откри дека го очекува првото дете

Малума

Латино ѕзаводникот Малума и неговата партнерка Сузана Гомез го очекуваат нивното прво дете. Пејачот кој го промовираше видеозаписот за песната „Procura“, е своевидна компилација од повеќе моменти од секојдневието на двојката.

Најголемо изненадување за обожавателите на Малума беа кадрите на кои тој и неговата партнерка ја гледаат ехо-снимката од нивното бебе.

Кон крајот на видеозаписот, може да се види и трудничкиот стомак на Гомез.

Според инсертите, пејачот и неговата избраничка очекуваат ќерка.

Слични објави

И Горан Бреговиќ се прости од Владо Правдиќ: „Тој беше единствениот фин дечко меѓу нас“

Еспресо

Ален Исламовиќ погоден од смртта на Владо Правдиќ: Се прости од колегата

Еспресо

(Фото) Запознајте ја најбогатата Босанка, „тешка“ е 300 милиони евра, роди на 51 година

Еспресо

(Видео) По концертот на Александра Пријовиќ во Загреб сите паѓаа како покосени

Еспресо

Џулија Робертс се огласи за смртта на Метју Пери: Доживеале голема љубов, а еве што кажа за трагедијата

Еспресо

(Видео) Александра Пријовиќ не издржа пред крајот на концертот: Мора ли секоја вечер да плачам?

Еспресо
Се вчитува....