26.8 C
Скопје
14:18 - 25 мај, 2024

(Видео) Цеца покажа како ужива во вилата на Дедиње: Пејачката се релаксира покрај базен во доцните часови

Цеца Ражнатовиќ објави видео од базенот од вилата на Дедиње.
Српската фолк ѕвезда вчера била во Тител каде нејзините родители го прославиле Ѓурѓовден, а кога се вратила во Белград пејачката се релаксирала во својата вила на Дедиње.

Цеца штом се врати во Белград објави видео од вилата на Дедиње и покажа како се релаксира покрај базен.

– Сега малку… – напиша пејачката со песната „Танц“, разгорувајќи ја фантазијата на посилниот пол кои секако повеќе би сакале да ја видат во бикини наместо во базен.

Слични објави

Синот на Драгана Мирковиќ размислува за селење во Белград: „Тука веќе никој не верува во Бога“

еспресо

Неделен хороскоп (од 27 мај до 2 јуни): Вистински момент за Близнаците, промени за Девиците, добра вест за Јарците…

еспресо

(Фото) Никола Роквиќ нападнат поради срамни изјави од минатото: „Човек има право да се промени“

еспресо

Астропрогноза за сабота, 25 мај: Убедливост за биковите, привлечност за стрелците

еспресо

Среќен викенд: Три хороскопски знаци ќе имаат многу среќа во сабота и недела

еспресо

Нетфликс забрани прашања за Бен Афлек: Џенифер Лопез во промотивна турнеја на филмот „Атлас“

еспресо
Се вчитува....