3.8 C
Скопје
18:53 - 5 декември, 2023

(Видео) Анастасија Ражнатовиќ сподели видео од децата: Малиот Жељко и Крстан се преслатки

Пејачката Анастасија Ражантовиќ на Инстаграм стори сподели приватно видео од дома. Малиот Жељко и Крстан гледаат во телефонот, а оваа глетка им ги стопи срцата на многумина.

На сите им се допадна моментот кога Крстан се потпре на малиот Жељко, па коментарите на социјалните мрежи не престануваат.

Да потсетиме, младата музичка ѕвезда Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ не престануваат да ја воодушевуваат јавноста со љубовни кадри кои често завршуваат на социјалните мрежи.

По победата над Црна Гора минатата недела, репрезентативците на Србија го прославувале својот успех до зори во кафеана во главниот град, а младата музичка ѕвезда Анастасија Ражнатовиќ ѝ се придружила на колешка Јоца Стефановиќ и заедно ја загреале атмосферата.

Слични објави

И Горан Бреговиќ се прости од Владо Правдиќ: „Тој беше единствениот фин дечко меѓу нас“

Еспресо

Ален Исламовиќ погоден од смртта на Владо Правдиќ: Се прости од колегата

Еспресо

(Фото) Запознајте ја најбогатата Босанка, „тешка“ е 300 милиони евра, роди на 51 година

Еспресо

(Видео) По концертот на Александра Пријовиќ во Загреб сите паѓаа како покосени

Еспресо

Џулија Робертс се огласи за смртта на Метју Пери: Доживеале голема љубов, а еве што кажа за трагедијата

Еспресо

(Видео) Александра Пријовиќ не издржа пред крајот на концертот: Мора ли секоја вечер да плачам?

Еспресо
Се вчитува....