8.8 C
Скопје
08:03 - 27 февруари, 2024

(Фото + видео) Јована Јеремиќ доби роденденски подароци вредни 30.000 евра: Златна алка од 14 карати од идниот сопруг

Популарната водителка  Јована Јеремиќ пред два дена го прослави својот 33-ти роденден во познат ресторан во Скадарлија на гламурозна забава на која ги собра пријателите, колегите и членовите на семејството.

За славеничката вечер Јована облече интересен комбинезон од латекс, а на лицето имала нацртана скорпија, која е нејзин заштитен знак. Тортата била во форма на лав, чија слика ја чува на ѕидот од дневната соба во нејзиниот нов стан, а сега споделила и слики на Инстаграм од скапите подароци кои ги добила.

Водителката покажала еден „специјален подарок“, златна алка од 14-каратно злато, чанта „Гучи“, „Москино“, чевли „Ив Сен Лорен“ и проценила дека добила подароци во вредност од 30.000 евра.

Слични објави

Ана Севиќ проговори за работата: „Себеси постојано се критикувам“

еспресо

Астропрогноза за вторник, 27 февруари: Важни вести за Раковите, пари за Вагите

еспресо

Популарен рапер убиен во Амстердам: Го изрешетале на улица

еспресо

„Пукна тиквата“: Ана Николиќ е повторно сама, го остави дечкото

Еспресо

(Фото) Теодора Џехверовиќ продолжува да шокира: Се одлучи за нова тетоважа, а местото кое го одбрала е многу провокативно

Еспресо

(Фото) Семејна идила: Ќерката на Гоце Тодоровски го прослави роденденот со најблиските

Еспресо
Се вчитува....