31.8 C
Скопје
20:04 - 22 јули, 2024

Ознака : 30.000 евра

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото + видео) Јована Јеремиќ доби роденденски подароци вредни 30.000 евра: Златна алка од 14 карати од идниот сопруг

Еспресо
Популарната водителка  Јована Јеремиќ пред два дена го прослави својот 33-ти роденден во познат ресторан во Скадарлија на гламурозна забава на која ги собра пријателите, колегите и...